Sposoby na jędrne i szczupłe ciało

Praca nad szczupłą sylwetką i jędrnym ciałem wymaga ogromnego wysiłku. Na figurę wpływa wiele czynników: dieta, aktywność fizyczna, hormony, genetyka, stres i choroby przewlekłe. Kiedy zdrowie dopisuje, hormony są na odpowiednim poziomie, zbilansowana dieta i regularna aktywność fizyczna jest stosowana a pomimo tego sylwetka nie jest zadowalająca warto wprowadzić zabiegi modelujące sylwetkę, wyszczuplające i ujędrniające ciało. Jakie zabiegi wybrać? Jaki zabieg zastosować na wyszczuplenie nóg i brzucha? Jak ujędrnić piersi?

Wyszczuplenie, ujędrnienie, redukcja cellulitu – jakie zabiegi wybrać?

Szczupłe ciało, jędrna skóra to marzenie prawie każdej kobiety. Często dzieje się tak, iż pomimo stosowania zbilansowanej, niskokalorycznej diety i regularnej aktywności fizycznej sylwetka nie jest w 100% zadowalająca. Często pozostaje problem miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej (brzuch, boczki, uda, pośladki), cellulitu lub wiotkości skóry. Wtedy z pomocą przychodzą zabiegi kosmetologiczne wspomagające proces odchudzania, modelujące sylwetkę, zabiegi na wyszczuplenie nóg oraz ujędrniające ciało.

Zabiegi wyszczuplające sylwetkę

Do najskuteczniejszych zabiegów wyszczuplających sylwetkę i wspomagających redukcję miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej należą: lipoliza iniekcyjna, karboksyterapia, fala uderzeniowa, Icoone – zabiegi te mają na celu zniszczyć i rozbić komórki tłuszczowe przez co dochodzi do wyszczuplenia okolicy objętej zabiegiem.

Zabiegi ujędrniające skórę

Często w wyniku diety i ćwiczeń dochodzi do utraty wagi ciała. Jednak powstaje problem z wiotkością skóry. Najczęściej dochodzi do niej w okolicach takich jak piersi, ramiona, brzuch czy uda (okolica kolan, wewnętrzna strona). Jak ujędrnić piersi, uda i brzuch? Zabiegi polecane na poprawę jędrności skóry na ciele to Icoone, karboksyterapia, fala radiowa. W przypadku piersi zabiegi ujędrniające polecane na tę okolicę to: radiofrekwencja mikroigłowa, nici PDO.

Zabiegi redukujące cellulit

Do zabiegów redukujących cellulit dających szybki efekt należą: Icoone, fala uderzeniowa, karboksyterapia, mezoterapia igłowa oraz masaż bańką chińską.

Przed wykupieniem zabiegu warto udać się na bezpłatną konsultację. Kosmetolog doradzi jaki zabieg na dany problem będzie najskuteczniejszy z uwzględnieniem oczekiwań i wskazań i wykluczeniem przeciwwskazań.

Artykuł powstał w ramach płatnej współpracy z RosaMed Clinic.